Новини та повідомлення


87a6d13033361097aea52f3c5b120bc4
08.04.2020

Робота кол-центру в період карантину

Перед світом і Україною новий челендж, назва якому COVID-19.
В такий непростий для нашої країни і рідного міста час команда Центру муніципальних систем управління, в рамках Проєкту «Єдиний Рахунок в місті Вінниця», усвідомлює як важливо підтримувати своїх споживачів та комунальні підприємства міста. Адже комунальні установи працювали і працюють для всіх вас, задля комфорту і зручностей у кожній оселі, лікарні, установі, підприємстві.
Ми розуміємо наскільки суттєво комунальним підприємствам вчасно отримати точні нарахування плати за надані послуги. Адже, здійснені мешканцями міста, розрахунки за спожиті послуги - це запорука якісного та безперебійного отримання комунальних послуг.
Вчасна подача показів - це гарантія достовірності та коректності нарахованих платежів та гарантія спокою споживачів.
Випробування неочікуване для усіх. Карантин кардинально змінив сталий ритм життя і праці, порушив плани і сподівання. Але попри це, завдяки чіткій організації трудового процесу в умовах карантинних заходів, а також підтримці, колег і, безумовно, вашій підтримці, шановні споживачі, нам все вдасться.
Минулий тиждень був дуже важкий та насичений.
Величезна кількість мешканців передавали показання індивідуальних лічильників за допомогою наших сервісів. Обладнання та люди працювали під величезним навантаженням.
На багатоканальний телефонний номер 0800-216-612 кол-центру ЦМСУ телефонували одночасно більше двох десятків абонентів. Протягом п’яти днів роботи Центру консультантами підприємства було прийнято біля 14 тис. телефонних дзвінків.
Для обрахунку вартості фактично спожитих послуг було зібрано, структуровано та передано постачальникам послуг показників з близько 17 тис. лічильників централізованого водопостачання, біля 19 тис. лічильників на послугу з постачання гарячої води та з понад 13 тис. електролічильників.
Ми перепрошуємо у всіх наших споживачів, яким раптом не вдалось з’єднатися з оператором.
Разом з тим, ми дуже вдячні всім користувачам сервісів за відповідальність та за ті слова підтримки, що ми отримали на свою адресу!Проєкт «Єдиний Рахунок в місті Вінниця» продовжує працювати разом з вами дистанційно на весь період запровадження карантину!
Всього Вам найкращого у цей непростий для усіх нас час, міцного здоров’я та бадьорості духу!

Cтежте за нами в Telegram
t.me/pay_vn_ua та наш чат-бот t.me/pay_vn_ua_bot
Instagram instagram.com/cmsm_llc

Підписуйтесь та отримуйте важливі новини на свій e-mail