Новини та повідомлення


E1f346f1335ed6d7c0db810bdcc2eabf
25.03.2020

Кабмін збільшує розмір субсидій на оплату комунальних послуг

Про це повідомив в Telegram прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Людям, які втратили роботу і хочуть оформити субсидію, потрібно зареєструватися в службі зайнятості. Це можна зробити онлайн.

«Крім того, на час карантину уряд збільшує субсидії для оплати ЖКП в середньому на 300 грн. Механізм має запрацювати після ухвалення Верховною Радою закону про Стабілізаційний Фонд. Текстом постанови також забороняється в період карантину позбавляти громадян житлових субсидій. Голови ОДА з органами місевого самоврядування мають забезпечити дотримання цих умов», — написав Шмигаль.

Цією постановою Кабмін ввів на період карантину додаткову компенсацію витрат на оплату окремих комунальних послуг отримувачам субсидій шляхом збільшення на 50% соціальних нормативів користування електричною енергією, холодною і гарячою водою, водовідведенням та природним газом для готування їжі та підігріву води. На реалізацію такого рішення буде потрібно додатково 1,1 млрд грн.

Крім того, Кабмін ухвалив забезпечити призначення субсидій на наступний період всім домогосподарствам, які отримують субсидію в поточному періоді, без відповідних заяв громадян.

Підписуйтесь та отримуйте важливі новини на свій e-mail