Новини та повідомлення


5adc87cb7db3c8677feaab9091d2f1aa
18.07.2019

У НКРЕКП прогнозують здешевшання електроенергії для промисловості

За прогнозами голови Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, ціна на електрику для непобутових споживачів із 1 серпня знизиться. Про це глава НКРЕКП Оксана Кривенко заявила під час круглого столу 16 липня.

Нагадаємо, назвали наслідки запуску нової моделі ринку електроенергії для аграріїв. Більше про запуск нового ринку електроенергії читайте у екслюзивному матеріалі AgroPolit.com.

За її словами, вартість електроенергії знизиться у результаті перегляду тарифу для оператора системи передачі — Укренерго, затвердженого комітетом Верховної Ради з паливно-енергетичного комплексу 12 липня.

Після старту роботи нового ринку електроенергії енергосистема, працювала в штатному режимі, перерв у енергопостачанні не відбувалося, споживачі не помітили погіршення якості поставки. При цьому заробили всі сегменти нового ринку", — сказала вона.

Нагадаємо, запуск ринку електроенергії є умовою програми співпраці України з МВФ, згідно з якою планується отримати в поточному році $2.5 млрд кредиту, а також надання макрофінансової допомоги від Європейського Союзу в розмірі 500 млн євро.

За новими правилами, постачальники зможуть домовлятися з генеруючими компаніями щодо різних графіків оплати за електроенергію. Крім того, в учасників оптового ринку виникне фінансова відповідальність за дотримання обсягів викупленої у генерації та поставленої споживачам енергії.

Джерело інформації: http://jkg-portal.com.ua/ua/publication/one/v-nkrekp-prognozujut-zdeshevshannja-jelektrojenergji-dlja-promislovost-56844

Основні теги:

Підписуйтесь та отримуйте важливі новини на свій e-mail