Новини та повідомлення


A201dd65ec6c65e1872ae18177ccca49
08.07.2019

Кабмін схвалив проект постанови про водопостачання та водовідведення

Кабінет міністрів схвалив проект постанови про затвердження правил надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення.

Постанова дозволить врегулювати відносини між суб'єктом господарювання, предметом діяльності якого є надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення, і споживачем, який отримує або має намір отримувати послуги з централізованого водопостачання та водовідведення.

Законом "Про житлово-комунальні послуги" передбачено, що договори про надання житлово-комунальних послуг укладаються відповідно до типових або зразковими договорами, затвердженими Кабміном або іншими уповноваженими законом державними органами відповідно до закону.

Згідно ч.1 статті 4 Закону про ЖКП до повноважень уряду належить затвердження правил надання (поставки) комунальних послуг (крім послуг з постачання на розподіл природного газу і з постачання і розподілу електричної енергії) та послуг з управління багатоквартирним будинком, а також затвердження типових договорів про надання (постачання) КУ і послуг з управління багатоквартирним будинком.

Проектом постанови зокрема затверджуються:

  • правила надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення;
  • типовий договір про надання послуг з централізованого водопостачання, водовідведення індивідуальним споживачам (з обслуговування внутрішньобудинкових мереж);
  • типовий договір про надання послуг з централізованого водопостачання, водовідведення індивідуальним споживачам (без обслуговування внутрішньобудинкових мереж);
  • типовий договір з колективним споживачем про надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення;
  • типовий договір про надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення споживачам житлового будинку та інших будівель, приміщень, у яких є самостійні об'єкти нерухомого майна. 

Джерело інформації: http://jkg-portal.com.ua/ua/publication/one/kabmn-skhvaliv-projekt-postanovi-pro-vodopostachannja-ta-vodovdvedennja-56746

Основні теги:

Підписуйтесь та отримуйте важливі новини на свій e-mail