Новини та повідомлення


58be83d3b503fad308d0af1aa670b2b7
05.03.2019

Змінилася система отримання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг.

Відповідно до рішення Кабінету Міністрів України від 6 лютого 2019 року №62 змінилася система отримання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг.

Так, з 4 березня розпочали видавати субсидії на оплату комунальних послуг готівкою. Спочатку кошти видають пенсіонерам, інші категорії населення отримають субсидію у грошовій формі з 12 березня.

Звертаємо увагу,  після того, як споживачі почнуть отримувати субсидії грошима «на руки», у їхніх рахунках за комунальні послуги будуть зазначатися суми, рекомендовані до оплати в повному обсязі. 

Наприклад, якщо Ви отримали субсидію у розмірі 1000 гривень, а в рахунку зазначено 1500,  - це означає, що крім отриманої 1000 гривень, Вам необхідно додати ще 500 і сплатити за спожиті послуги, - повідомляє "Вінницяміськтеплоенерго"

Такаож у підприємстві наголошують:

"Закликаємо споживачів послуг з централізованого опалення та гарячого водопостачання, які надає КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго», бути уважними, аби сплатити саме ту суму, яка зазначена у платіжках, не менше! І не затримуйте в себе кошти, які Ви отримуєте як компенсацію для сплати комунальних послуг!" - йдеться в повідомленні.

Підписуйтесь та отримуйте важливі новини на свій e-mail

Усі новини

    1 | 99