Новини та повідомлення


7f4063dcebac38b4968211511476b357
18.02.2019

Позови до суду, задля стягнення боргів у примусовому порядку чекають на боржників після 20 лютого

Шановні споживачі послуг, після 20 лютого Вінницяміськтеплоенерго розпочне роботу з боржниками, які не сплатили за спожиті у минулому місяці послуги, а саме, документи для позову до суду, задля стягнення боргів у примусовому порядку.

Як зазначають у підприємстві, станом на 18 лютого рівень розрахунків населення за спожиті послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання у січні становить лише 18,3 %.
Тому після 20 лютого служба збуту КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» розпочне роботу з боржниками, які не сплатили за спожиті у минулому місяці послуги, а також продовжить працювати з боржниками попередніх періодів.

Хто заборгував понад 3000 гривень або ж не сплачує два місяці поспіль, з такими споживачами вже працюватиме юридично-договірна служба підприємства. Готуватиме документи для позову до суду, щоб далі борг з неплатника стягували у примусовому порядку.

"Відтак, якщо справи передаються до суду, боржник може потрапити під ряд санкцій: судовий і виконавчий збори, внесення до єдиного реєстру боржників, заборона виїзду за кордон та арешт майна" - наголошують у підприємстві.

Зазначимо, що випадки арешту майна у споживачів підприємства вже траплялись.

Так у ВМТЕ стверджують, що це радикальні дії на які вони просто вимушені піти, адже так само, як населення споживає послуги і змушене за них розраховуватися, так само і теплопостачальне підприємство змушене розраховуватися за спожитий природний газ з НАК «Нафтогаз України».

Нагадуємо, всі споживачі повинні сплачувати за спожиті послуги до 20 числа щомісяця відповідно до законодавства (Постанова КМУ №630 і це зазначено у договорах на надання послуг). Тож, якщо ви потрапили до списку боржників і заборговані суми чималі - у вас ще є час погасити заборгованість.

Підписуйтесь та отримуйте важливі новини на свій e-mail

Усі новини

    1 | 99