Новини та повідомлення


4ec402b5c9d2b388aa80d6eddcb0178b
15.02.2019

Монетизовані субсидії, упродовж весни, доставлятиме Укрпошта.

Укрпошта, упродовж весни, доставлятиме монетизовані субсидії близько 1,1 мільйона пенсіонерів, такі цифри повідомляє прес-служба Укрпошти.

"Упродовж березня-травня поточного року, у рамках реалізації пілотного проекту, "Укрпошта" доставлятиме отримувачам монетизовані субсидії на оплату житлово-комунальних послуг", - повідомили у компанії.

Для інформування про нарахування субсидії та механізм виплати компанія, доставить кожному отримувачу (близько 4 млн громадян) персональне повідомлення про розмір субсидії, за що призначена субсидія і як її отримати грошовими коштами.

"Також компанія доставлятиме протягом дії пілоту субсидії тим пенсіонерам, які отримують пенсії через "Укрпошту" (близько 1,1 млн клієнтів) та буде максимально сприяти своєчасному отриманню платежів за надані комунальні послуги. Наразі триває процес підписання необхідних угод з ПФУ", - додали в "Укрпошті".

Усі пенсіонери, яких обслуговує Укрпошта, отримуватимуть субсидії готівкою через листонош у день одержання пенсії.

"Щомісяця одержувачі субсидій отримуватимуть кошти за попередній календарний місяць (у березні – за лютий, у квітні – за березень, у травні – за квітень)", - додали у компанії.

У Пенсійному фонді напередодні заявили, що практично завершена переговорна процедура з "Укрпоштою".

Підписуйтесь та отримуйте важливі новини на свій e-mail

Усі новини

    1 | 99