Новини та повідомлення


14.02.2019

Субсидії "живими" грошима: з'явилися подробиці.

За словами Генадія Зубка,віце-прем'єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства пенсіонери будуть отримувати субсидію з 4 по 25 число щомісяця разом з пенсією.

4,2 млн домогосподарств України мають можливість отримати субсидію, з яких 70% – це пенсіонери.

Про це заявив віце-прем'єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, повідомляє прес-служба уряду.

За його словами, субсидія буде розраховуватися на основі соціальних норм споживання, тарифів і доходу домогосподарства.

"Пенсіонери отримуватимуть субсидію з 4 по 25 число щомісяця разом з пенсією – на існуючі пенсійні картки або готівкою через поштові відділення, або кур'єром" Укрпошти "додому", – заявив він.

Зубко додав, що громадяни непенсійного віку отримуватимуть першу субсидію грошовим переказом через платіжну систему "ШВИДКА КОПІЙКА".

"Для цього необхідно звернутися в будь-яке відділення" Ощадбанку "з документом, що посвідчує особу", – додав він.

Нагадаємо, з 1 січня в Україні почав діяти перший етап монетизації субсидій – він стосується тих, хто вперше оформляє держдопомогу з оплати житлово-комунальних послуг.

Перехід на монетизацію субсидій передбачає ще два етапи.

6 лютого Кабінет міністрів України схвалив початок виплат житлових субсидій у готівковій формі з березня. У той же день Президент Петро Порошенко заявив, що вони почнуться з 4 березня. За його словами, в середньому розмір виплати складе 1500 гривень.

Підписуйтесь та отримуйте важливі новини на свій e-mail

Усі новини

    1 | 99