Новини та повідомлення


86a752eba6803c77dfb89062a07e6649
13.02.2019

У «Вінницяміськтеплоенерго» оприлюднили роз’яснення щодо нарахувань за січень.

У зв’язку з чисельними зверненнями від споживачів, ВМТЕ оприлюднило роз’яснення щодо нарахувань за послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання.

Нагадуємо, що з 1 січня підвищився тариф на теплову енергію за 1 гігакалорію (Гкал) на 20%. На зміну тарифів вплинуло підвищення вартості природного газу для населення відповідно до рішення Кабінету Міністрів України.

«На сьогодні в КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» - одні з найнижчих тарифів на теплову енергію для населення по всій Україні» - розповідають в підприємстві.


«Звертаємо Вашу увагу, що майже в усіх будинках наших споживачів встановлено загальнобудинковий прилад обліку теплової енергії. Нарахування за послугу з централізованого опалення відбувається відповідно до показників даного приладу обліку. Проводиться зняття показників, відповідно до яких визначається кількість спожитої теплової енергії будинком. А дана кількість ділиться на опалювальну площу будинку і кожен споживач сплачує відповідно до опалювальної площі своєї квартири. Так розраховується умовно-змінна частина тарифу. Також враховується умовно-постійна частина тарифу, яку сплачують споживачі протягом року.

Варто зауважити, що кількість спожитої теплової енергії будинком залежить від температури зовнішнього повітря. Чим нижча температура повітря, тим більше теплової енергії споживає будинок, в результаті маємо більші нарахування.

Січень місяць був холодний, середня температура повітря була близько - 10 С. Відповідно кількість теплової енергії, спожитої будинком більша, а, отже, нарахування теж більші» - йдеться в повідомленні.

 

Підписуйтесь та отримуйте важливі новини на свій e-mail

Усі новини

    1 | 99