Новини та повідомлення


56c8f38a1a3d366327ec65d23b33327d
16.01.2019

Якість комунальних послуг почнуть перевіряти по-новому

Набув чинності порядок проведення перевірки відповідності якості надання деяких комунальних послуг.

Порядком регулюються питання перевірки якості надання послуг з постачання теплової енергії, гарячої води, централізованого водопостачання, централізованого водовідведення, поводження з побутовими відходами в частині надання послуг з вивезення побутових відходів, а також послуг з управління багатоквартирним будинком.

У разі ненадання, надання не в повному обсязі або неналежної якості указаних комунальних послуг споживач або управитель багатоквартирного будинку (за дорученням співвласників багатоквартирного будинку в разі прийняття ними відповідного рішення) має право викликати виконавців комунальних послуг для перевірки якості або кількості наданих послуг.

Споживач також має право звернутися до відповідних уповноважених державних органів за захистом порушених прав щодо якості надання комунальних послуг або послуг з управління багатоквартирним будинком.

Відповідна постанова Кабінету міністрів від 27 грудня 2018 р. № 1145 опублікована в офіційних виданнях: "Урядовий кур'єр" від 5 січня 2019 р. - № 3 та "Офіційний вісник України" від 15 січня 2019 р. - № 4.

 

Підписуйтесь та отримуйте важливі новини на свій e-mail