Новини та повідомлення


10.01.2019

Містяни заборгували тепловикам 67 млн гривень

Станом на 8 січня заборгованість населення перед КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго»становить  67 млн  грн

Серед усіх боржників є найбільш злісний неплатник, на особовому рахунку якого несплачена сума в розмірі понад 275 тисяч гривень! Цей споживач нехтує рахунками за послуги, надані нашим підприємством, роками. Саме тому борг сягнув такої суми!  - повідомляють у перс-службі постачальника.

Кошти що сплачуються за надання послуг залучаються для стабільної роботи підприємства та для сплати за ресурси, що використовуються для надання послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання. Зокрема, більша частина коштів йде на сплату рахунків за природний газ. Відповідно, від того, як сплачують за послуги мешканці, залежить робота підприємства в цілому. Але навіть попри наявну заборгованість  теплопостачальне знаходить можливість надавати якісну послугу населенню та сплачувати за всі необхідні ресурси.

Всім споживачам нагадуємо: ви зобов’язані своєчасно сплачувати за комунальні послуги до 20 числа кожного місяця.Розрахуватися за послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання можна у касах банків та через термінали ПКП, адреси яких можна переглянути на сайті не очікуючи платіжок, за допомогою сервісу https://pay.vn.ua/. Днями на сайті з’явиться інформація щодо нарахувань за спожиті послуги за попередній місяць і ви зможете сплатити за послуги  платіжною карткою, не виходячи з дому.

 КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» вкотре нагадує всім своїм споживачам: пам’ятайте – борги нікуди не дінуться, їх необхідно сплатити. Тож будьте відповідальними та свідомими, розраховуйтеся за послуги вчасно та в повному обсязі!

Підписуйтесь та отримуйте важливі новини на свій e-mail