Новини та повідомлення


20.09.2018

Маршрутна карта для ОСББ по роботі з Фондом енергоефективності

На утеплення багатоповерхівок та проведення заходів з енергоефективності потрібно 40-50 мільярдів євро інвестицій, це заявив міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, передає прес-служба Мінрегіону.

“Наразі потреба українських багатоповерхових будинків в інвестиціях для здійснення заходів енергоефективності та утеплення складає близько 40-50 мільярдів євро”, — розповів Геннадій Зубко.

У зв’язку з цим розроблено маршрутну карту для ОСББ і співвласників багатоквартирних будинків по роботі з Фондом енергоефективності. В ній чітко виписані заходи, які необхідно виконати будинку для отримання як фінансової, так і технічної допомоги від Фонду ЕЕ. А також принципи роботи майбутньої програми з термомодернізації багатоквартирних будинків від Фонду.

“Для майже 30 тисяч ОСББ, які вже сьогодні функціонують в Україні, це стане своєрідною маршрутною картою як у технічному напрямку, так і у залученні фінансів в проекти з термомодернізації, як тільки Фонд енергоефективності запрацює на повну силу”, — додав Зубко. 

 

Підписуйтесь та отримуйте важливі новини на свій e-mail