Новини та повідомлення


7ecc59f89a16615dded6aa32b61e6840
18.09.2018

НКРЕКП відмовилась проводити позапланову перевірку ПАТ "Вінницягаз"

Національна комісія, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг, відмовився провести перевірку виконання операторами газорозподільних мереж вимог Постанови НКРЕКП «Про налагодження процесу обміну даними на ринку природного газу» щодо створення бази ЕІС-кодів споживачів та їх об`єктів газоспоживання, про це повідомляє прес-служба АТ «Укртрансгаз».

У серпні цього року Укртрансгаз звернувся до Регулятора з відповідними заявами про вжиття заходів реагування на адресу ряду операторів ГРМ. Укртрансгаз вважає, що створення повної, актуальної та коректної бази ЕІС-кодів споживачів та їх об`єктів газоспоживання є необхідною передумовою запровадження ефективної системи добового балансування.

Зокрема, Львівгаз, Вінницягаз, Тисьменицягаз, Криворіжгаз, Київоблгаз, Дніпрогаз та Дніпропетровськгаз не подали цифровий підпис керівника. А Донецькоблгаз, Миколаївгаз та Харківміськгаз прострочили терміни надання даних.

Однак НКРЕКП, відмовилась від позапланової перевірки компаній. Основою для цього стали звіти операторів ГРМ про начебто наповнення та підтримання у належному стані бази даних ЕІС-кодів.

ЕІС-код – це код енергетичної ідентифікації суб’єкта ринку природного газу та/або точки комерційного обліку, визначений за правилами Європейської мережі операторів газотранспортних систем (ENTSOG) з метою уніфікації та однозначної ідентифікації суб’єктів ринку природного газу та точок комерційного обліку, розміщених на об’єктах газової інфраструктури, у тому числі для участі у регіональних (міжнародних) газових ринках, та для забезпечення спрощення процедур зміни постачальників природного газу та електронного обміну даними між суб’єктами ринку природного газу. 

Основні теги:

Підписуйтесь та отримуйте важливі новини на свій e-mail