Новини та повідомлення


14fc1a40d75c109c4ccbfa3abb4253ac
26.07.2018

НКРЕКП встановила нові терміни оплати за електрику та процедуру відключення за борги

Національна комісія з держрегулювання в сферах енергетики та комунальних послуг прийняла нові Правила роздрібного ринку електричної енергії, за якими працюють усі учасники енергоринку – як клієнти, так і енергопостачальники. 

В нових правилах НКРЕКП скоротив граничні терміни щомісячної оплати для споживачів, а також умови відключення боржників.

Згідно з новими Правилами, оплата повинна вноситися споживачем не пізніше 20 числа наступного місяця, якщо договором не встановлено інший термін. Рахунок за послуги сплачується протягом 10 робочих днів із дня його отримання побутовим споживачем, 5-ти – непобутовим. Або в інший термін, передбачений договором, але не пізніше 20 календарних днів після закінчення розрахункового періоду.

Енергопостачальник зобов'язаний повідомити боржника про можливе відключення за 10 робочих днів. Після чого клієнт може бути відключений від електропостачання. Для відновлення поставок необхідно погасити існуючу заборгованість, а також витрати на повторне підключення, згідно з п.7.12 Правил. 

Нові Правила дійсні для всіх енергопостачальників та їх споживачів. 

Підписуйтесь та отримуйте важливі новини на свій e-mail

Усі новини

    1 | 92