Новини та повідомлення


Fa40535caf1e892c2f9fd4391368aa67
26.06.2018

Оприлюднено середньозважені тарифи на теплову енергію з альтернативних джерел

Все більше міст України встановлює твердопаливні котельні – сьогодні  оприлюднено середньозважені тарифи на теплову енергію з альтернативних джерел

На виконання вимог статті 20 Закону України «Про теплопостачання» Держенергоефективності оприлюднює розраховані середньозважені тарифи на теплову енергію, вироблену з використанням газу, для потреб населення та бюджетних установ, а також тарифи на транспортування та постачання теплової енергії, повідомляє прес-служба Держенергоефективності. 

Відповідно до цих розрахунків органи місцевого самоврядування можуть встановлювати підприємствам тарифи на теплову енергію з альтернативних джерел на рівні 90% від оприлюднених середньозважених тарифів.

Законом України від 21.03.2017 № 1959-VIII щодо стимулювання виробництва теплової енергії з альтернативних джерел запроваджено спрощену та прозору процедуру встановлення тарифів на тепло «не з газу».

 

«Маючи гарантований на законодавчому рівні тариф, інвестор, який планує встановити твердопаливну котельню чи біоТЕЦ, може заздалегідь прорахувати прибутковість проекту і залучити необхідні кредитні та інвестиційні кошти на його реалізацію» - говориться в повідомлені прес-служби. 

 

Підписуйтесь та отримуйте важливі новини на свій e-mail

Усі новини

    1 | 92