Новини та повідомлення


358130477d321765123cc02488b75a52
20.03.2018

Як подати показники лічильників за кілька хвилин

Щомісяця українці традиційно стикаються з необхідністю оплачувати рахунки за комунальні послуги. Але замість того, щоб по кілька годин стояти в чергах на пошті або в банках, можна зробити це набагато швидше. А саме - із PAY.VN.UA, адже із ним розпоряджатись часом простіше!

Здавалося б, в еру інформаційних технологій оплата в режимі онлайн різних послуг і товарів, повинна була стати ідеальним рішенням для того, щоб заощадити час і нерви. Але безліч людей старого гарту продовжує оплачувати рахунки за комуналку на тій же пошті й витрачають на це по кілька годин свого часу.

За даними Національного банку України, за минулий рік, на 3,1% збільшилася частка безготівкових розрахунків, тобто люди все частіше оплачують покупки в магазинах за допомогою карт або ж просто роблять покупки онлайн. Так, станом на третій квартал 2017 року частка безготівкових розрахунків в країні становила 38,6%.

Незважаючи на це, зараз через пошту за комунальні послуги платить майже третина українців. Вони вважають, що це більш надійний спосіб, хоча розплачуватися онлайн набагато зручніше, адже це можна зробити за допомогою телефону або комп'ютера в будь-якому місці де є доступ до інтернету.

За фактом, є всього два способи оплатити рахунки:

  • готівкою, у відділеннях пошти або банку;
  • через інтернет, за допомогою онлайн-банкінгу або ж різних платіжних систем.

Для того, щоб оплатити рахунки консервативним способом, тобто через пошту або банк, потрібно не тільки витратити час на поїздку до відділення, але ще і провести десятки хвилин в черзі. При сучасному ритмі життя – це далеко не самий оптимальний варіант. До слова, за останні вісім років кількість тих, хто платить за комуналку онлайн, зросла в п'ять разів.

На аналогічну операцію в онлайн режимі доведеться виділити не більше п'яти хвилин. Зробити це можна за допомогою сайту PAY.VN.UA

Усе відбувається за кілька кроків: перейдіть на сайт – www.pay.vn.ua, - авторизуйтесь – та подавайте показники індивідуальних приладів обліку (вода, газ, електроенергія) й сплачуйте комунальні послуги - усе це на відстанні кількох кліків, кількох простих дій!

Також подавати показники можна наступним чином:

  • на нашому сайті в особистому кабінеті;
  • зателефонувавши консультанту (0432) 65-10-00;
  • зателефонувавши оператору (0432) 65-11-11;
  • телефоном у тональному режимі (0432) 50-01-60;
  • при оплаті в касах або платіжних терміналах.

А із мобільним додатком від PAY.VN.UA розпоряджатись часом ще простіше!

 

Підписуйтесь та отримуйте важливі новини на свій e-mail

Усі новини

    1 | 91