Новини та повідомлення


A2ca558b2568f2ce0e7b9a1659238f35
18.03.2018

Борг перед ОСББ за надані населенню субсидії буде погашено до кінця 2018 року

Уряд пообіцяв, що заборгованість перед об'єднаннями багатоквартирних будинків та управлінськими компаніями за надані населенню субсидії буде погашена до кінця 2018 року.

Про це прем'єр-міністр заявив в ході Години уряду у Верховній Раді.

 "Ми затвердили нову постанову уряду і вже почався процес регулювання. Я думаю, що в 2018 році ми взагалі всі виведемо на нуль. Такі плани і завдання стоять перед міністерствами", - сказав прем'єр, відповідаючи на питання депутата Ігоря Васюника, про терміни погашена заборгованість перед управлінськими компаніями, що виникла ще в листопаді 2017 року і перед ОСББ у січні 2018 року. 

Раніше Мінфін повідомляв, що заборгованість з надання населенню пільг і житлових субсидій по оплаті житлово-комунальних послуг погашена більш ніж на 80%. Станом на 26 лютого субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату житлово-комунальних послуг перерахована у сумі 18,368 мільярда гривень.

 Мінфін заявляв, що обсяг виплачених державою субсидій на оплату житлово - комунальних послуг не відповідає обсягу спожитих енергоресурсів. Міністерство хоче зрозуміти і контролювати, як використовуються кошти платників податків на програму пільг і субсидій. За його словами, на даний момент міністерство не знає, за що платить.

 

 

Підписуйтесь та отримуйте важливі новини на свій e-mail

Усі новини

    1 | 91