![28d5b4dd6c3318c1a767a0cc4d4bfe54](/uploads/article/img/1347/28d5b4dd6c3318c1a767a0cc4d4bfe54.png)
Електронний «Єдиний Рахунок» - єдина квитанція за всі спожиті житлово-комунальні послуги в зручному форматі вже доступний онлайн. Все прозоро та зрозуміло.
До речі, всі, хто зареєстрований на сервісі Pay уже отримали свої «Єдині Рахунки» за листопад в особисті кабінети й можуть одразу їх сплатити.
Більше не потрібно добиратись до банку, пошти чи терміналу, чекати довгі черги та підлаштовуватись під графіки роботи. Достатньо скористатися нашим сервісом.
Спробуйте і ви: https://pay.vn.ua/.