Aeb894162f450ebba88c7dd8e240245b
1367 перегляди
Нагадуємо про необхідність розрахунку по «Єдиному Рахунку»
17.08.2021

 В сучасному світі, де ми постійно кудись  поспішаємо, вирішуємо безліч справ і завдань одночасно, так легко  забути про рутинні щомісячні клопоти, такі от як оплата комунальних. Саме тому, ми вирішили  нагадати вам, що оплату за комунальні необхідно здійснювати до 20-го числа щомісяця.

 А чи знаєте ви, чому саме необхідно оплачувати саме в цей строк?

Взагалі термін, до якого споживачі повинні сплатити за спожиті житлово-комунальні послуги, повинен бути вказаним в  договорі, який був укладений на відповідний вид послуг з виконавцями.

Загальною нормою щодо терміну сплати є п. 18 постанови КМУ № 630 від 21.07.2005 року, в якому зазначено, що Розрахунковим періодом для оплати послуг є календарний місяць. Плата за послуги вноситься не пізніше 20 числа місяця, що настає за розрахунковим, якщо договором не встановлено інший строк.

Саме тому щомісяця ми нагадуємо вам про необхідність розрахунку по Єдиному Рахунку до 20 числа.

Зробіть це прямо зараз за допомогою нашого сервісу pay.vn.ua.

Для того, аби не пропускати жодну з наших новин, долучайтесь до нас:

Тelegram - t.me/pay_vn_ua

Instagram- instagram.com/cmsm_llc

Сайт- https://pay.vn.ua/