Dfd10a9f1c62ebe05e6a142c545a2ec3
468 перегляди
Інфографіка опитування
05.11.2020

З нагоди реєстрації 100 000 «Особистого кабінету» на сайті Проєкту «Єдиний Рахунок в місті Вінниця», нашою командою було проведено опитування щодо покращення сервісу  сайту Рay.vn.ua.
1 656 респондентів заповнили анкету «5 питань від Pay» .  
Результати  оприлюднено на слайді посту.
Нагадуємо, що Опитування тривало з 26 до 31 жовтня. Наразі, командою розробників проводиться оцінка поданих пропозицій та обирається п’ять найкращих, автори яких у подарунок отримують сучасні Power bank та за бажанням будуть мати можливість долучитися до реалізації своїх ідей, в якості радників та бета-тестувальників. В період з 9 по 20 листопада, обрані ідеї будуть запропоновані на голосування щодо важливості їх реалізації.  
Дякуємо, всім хто взяв участь в опитуванні. Високо цінуємо кожну Вашу ідею!
Але варто підкреслити, що багато з того, що було Вами запропоновано вже реалізується та буде запроваджено найближчим часом. Тому ми спробуємо надати повний аналіз всіх пропозицій, щоб ви бачили як для нас важлива ваша думка!

 

* Наразі ми відбираємо найбільш неординарні, інноваційні проєкти, на які варто звернути особливу увагу. Та наступного тижня, шляхом голосування, Ви зможете підтвердити їх актуальність.
Ми впевнені, що втілення хоча б однієї ідеї з цього списку здатне змінити сервіс в кращу сторону.