E03855c68a1a2f7cfb1c1d05540e6478
2090 перегляди
З липня на українців чекає зростання комунальних тарифів
02.06.2020

Тарифи на комунальні послуги в Україні часто змінюються, тому питання їх вартості зараз надзвичайно актуальне. Їх можна спрогнозувати, виходячи з тих тенденцій, які обіцяли уряд і президент останнім часом.
Читайте прогнози, а також не забувайте вчасно сплачувати комунальні послуги online за допомогою платіжного кошика проєкту «Єдиний Рахунок  в місті Вінниця».
Графік підвищення тарифів.


*ГАЗОПОСТАЧАННЯ. 1 липня ціна газу збільшиться одразу на 70%, оскільки для населення встановлюють тарифи, які раніше діяли тільки для промислових підприємств. Одночасно для виробників тепла ще рік діятимуть спеціальні зобов'язання. Це означає, що мешканці квартир, що тільки готують на газу, будуть переплачувати небагато, а от власники приватних будинків в опалювальний сезон заплатять у середньому на 1000 гривень більше звичайного.


*ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ. 1 жовтня заплановане скасування пільг для населення, що призведе до подорожчання електрики приблизно на 30%. За перші 100 кіловат доведеться платити не 90 копійок, а 1,68 гривень. І це не остаточне підвищення. 


*ТЕПЛОВА ЕНЕРГІЯ. 15 жовтня – підвищення тарифу на централізоване опалення в середньому на 30%. На перший погляд подорожчання газу не мало суттєво відбитися на витратах мешканців квартир, адже для постачальників тепла лишили «старі» ціни на ресурс. Проте підвищення все ж буде за рахунок нової вартості транспортування та постачання опалення (10-15%)

 

*ВОДОПОСТАЧАННЯ. В нинішньому році не буде підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення для жителів міста Вінниці. Подорожчати вода повинна лише з січня 2021 року. Прогнозований тариф на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для споживачів Вінниці становитиме 20,88 грн без ПДВ.


Детальніше за посиланням:  https://vinrada.gov.ua/u-2020-roci-pidvischennya-tarifiv-na-vodopostachannya-ta-vodovidvedennya-dlya-zhiteliv-mista-vinnici-ne-bude.htm