Новини та повідомлення


7582dcae605d4a523b442904e5b42cb8
09.05.2020

"Єдиний Рахунок" за квітень 2020 року вже надруковано

Шановні споживачі послуг!
"Єдиний Рахунок" за квітень 2020 року вже надруковано і розпочато доставку в поштові скриньки вінничан!
Першими отримають "Єдиний Рахунок" в електронному вигляді ті, хто має зареєстрований особистий кабінет на Pay.vn.ua, де також наявна вся інформація про обсяги споживання послуг, тарифи, постачальників послуг, обсяги нарахування, оплати за попередні періоди, нараховані пільги та субсидії, стан заборгованості, тощо.
При ознайомленні з "Єдиним Рахунком" просимо Вас звернути увагу на наступне:


• У Єдиних Рахунках станом на 01 травня 2020 року за послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води, надані у квітні 2020 року, вінничани вже вкотре побачать знижку.
Отож, користувачам КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» зменшені суми до сплати за послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води на 45,2% і 40,5% відповідно.
​Для споживачів КП «Вінницяоблтеплоенерго» вартість послуг зменшена в середньому на 27,47% за постачання теплової енергії та на 25,35 % на послуги з постачання гарячої води без рушникосушників, на 25,52% на послуги з постачання гарячої води з рушникосушниками.


• В квітні 2020 року проведено донарахування розміру житлових субсидій за період карантину з урахуванням збільшених на 50% соціальних нормативів, з послуг: централізованого водопостачання та водовідведення, постачання гарячої води, газопостачання та електроенергії.


• В травні 2020 року без звернення громадян буде проведений автоматичний розрахунок житлових субсидій на неопалювальний період тим домогосподарствам, які отримували її в опалювальному періоді 2019-2020 років.


• Субсидії домогосподарствам, у яких наявна заборгованість більше 340 грн. з оплати послуг станом на 01.02.2020 року, автоматичному перерахунку не підлягають.


• Одержувачам житлової субсидії та пільговикам, які отримують допомогу в грошовій безготівковій формі, інформація про суми, які необхідно сплачувати за спожиті житлово-комунальні послуги, щомісяця буде надсилатися sms- повідомленням АТ «Ощадбанком» на номер мобільного телефону, який вказаний в заяві на призначення житлової субсидії або пільги.


• Субсидіанти та пільговики, які отримують соціальну допомогу в грошовій готівковій формі, зобов’язані щомісяця сплачувати вартість фактично спожитої послуги з урахуванням суми житлової субсидії або пільги виплаченої готівкою.


• У разі отримання інформації про наявність заборгованості з оплати послуг станом на 01.02.2020 р. пільговикам, які отримують пільгу у готівковій формі, виплата з наступного сезону здійснюється у грошовій безготівковій формі.


• УВАГА! Якщо сума призначеної житлової субсидії перевищує 5 тисяч гривень на місяць, її виплата здійснюється у грошовій безготівковій формі.


• Зверніть увагу! У разі зміни складу зареєстрованих, зміни у складі сім'ї члена домогосподарства, зміни їх соціального статусу, зміни переліку отримуваних ЖКП, купівлі товарів або оплати послуг на суму понад 50 тисяч грн, Ви зобов'язані протягом місяця повідомити про це орган соціального захисту населення.


• Інформація щодо перерахованих сум житлової субсидії та пільги виконавцям комунальних послуг, розміщена в Єдиному Рахунку із запізненням на один місяць.


• Інформацію щодо руху безготівкової пільги можна дізнатись на web-сайті АТ «Ощадбанк» в персональному кабінеті пільговика за посиланням: https://pkb.oschadbank.ua/login або за телефоном гарячої лінії 0 800 210 800.


• Інформуємо: Єдиний Рахунок містить нарахування послуги з розподілу природного газу за травень 2020 року та суму до сплати станом на 01.06.2020 року.


• Просимо звернути увагу, що за повідомленням постачальника послуги, у зв'язку з відокремленням послуги з розподілу природнього газу, ТОВ "Вінницягаз Збут" не володіє інформацією щодо показів лічильників, а проводить нарахування лише в грошовому еквіваленті на обсяги споживання. Однак, Ви можете здійснювати платежі за послуги з постачання та розподілу природного газу за допомогою сервісів Проєкту «Єдиний Рахунок в м. Вінниця» (сайт Pay.vn.ua та його мобільний додаток). Для мешканців нашого міста Проєктом «Єдиний Рахунок в м. Вінниця» збережена можливість здійснювати платежі за житлово-комунальні послуги через «єдиний платіж».


*В разі виникнення запитань щодо проведення оплати звертайтесь через чат https://pay.vn.ua/, а також ми готові Вас вислухати у телефонному режимі: 65-11-55.
Нагадуємо Вам про необхідність та важливість оплати рахунків в поточному місяці.
Радимо скористатися для оплати комунальних Інтернет - сервісами Проєкту «Єдиний Рахунок» та банків-партнерів, зокрема:
- Сайт Рay.vn.ua
- Мобільний додаток «Єдиний рахунок».
У разі виникнення будь-яких питань звертайтесь:
- через сайт: https://pay.vn.ua/
- за телефоном: (0432) 65-10-00
- через сторінку в мережі Facebook: https://www.facebook.com/pay.vn.ua/
- e-mail: info@cmsm.com.ua
Якщо Ви не отримали Єдиний рахунок звертайтесь по тел. (0432) 65-11-55

Основні теги:

Підписуйтесь та отримуйте важливі новини на свій e-mail