Новини та повідомлення


7184e56a447023cc8891f05d26f5f3cb
22.04.2020

Частині українців постачатимуть газ тільки за наявності лічильника

Споживачі, які використовують газ тільки для приготування їжі, із січня 2021 року отримуватимуть ресурс тільки за наявності приладу обліку, який має бути встановлений газорозподільної компанією або за кошти бюджету. Про це повідомили в Міністерстві енергетики та захисту довкілля.

"Мінекоенерго звертає увагу, що, згідно з частиною 1 статті 2 закону "Про забезпечення комерційного обліку природного газу", постачання природного газу з 1 січня 2021 роки для населення, що проживає в квартирах і приватних будинках, в яких природний газ використовується тільки для приготування їжі, здійснюється тільки за умови його комерційного обліку", – заявили в міністерстві.

Фінансування робіт з оснащення лічильниками газу населення здійснюється за кошти суб'єктів господарювання, що здійснюють розподіл природного газу на відповідній території, кошти відповідного бюджету, крім коштів місцевих бюджетів. А також із інших джерел, не заборонених законодавством.

Джерело інформації: https://www.segodnya.ua/ua/economics/gkh/gaz-tolko-pri-nalichii-schetchika-komu-pridetsya-ih-ustanovit-1433316.html

Підписуйтесь та отримуйте важливі новини на свій e-mail