About general img

Проєкт «Єдиний Рахунок» створено в квітні 2013 року, а компанію, яка його супроводжує ТОВ «Центр муніципальних систем управління» у кінці 2012 року. Від тоді і до сьогодні ми знаходимся у постійному русі для вдосконалення “Єдиного Рахунку” та сервісів, пов'язаних з ним.

Проєкт покликаний виконувати функції єдиного розрахункового центру, який консолідує нарахування, прийом та обробку платежів за житлово-комунальні послуги мешканців міста Вінниця по всіх постачальниках житлово-комунальних послуг (всього – 378, в т. ч. 11 – управляючі компанії, 348 – ОСББ, 2 – теплопостачальні організації, а також підприємства водопостачання, газопостачання, електропостачання та інші). Проєкт закріплено меморандумом , який підписали всі учасники.

Спільно з банками-партнерами ми забезпечуємо прийом платежів від мешканців за спожиті ЖК послуги. В системі прийому платежів задіяно 14 банків (154 касових вікна та 292 платіжних термінала), впроваджено веб-ресурс Pay.vn.ua та мобільний додаток для оплати житлово-комунальних послуг через мережу інтернет. Нові сервіси надають платникам значні переваги в зручності оплати та економії часу, через це і стають все більш популярними серед населення. Тут також можна переглянути електронну версію “Єдиного Рахунку”, підняти історію по нарахуванням, оплатах та заборгованості за попередні періоди (до 3 років), внести показники індивідуальних приладів обліку, які в подальшому будуть враховані постачальниками послуг. На замовлення постачальників ЖК послуг ЦМСУ виконує роботи по друку та доставці “Єдиного Рахунку” за надані ЖК послуги. Сьогодні “Єдиний Рахунок” забезпечує ефективну систему взаємодії між постачальниками ЖК-послуг та їх споживачами.