Таблиця відповідності вулиць
Сплачуйте за дитсадок. www.pay.vn.ua

Зворотній зв'язок

Надіслати Ваше зауваження, пропозицію або скаргу щодо роботи сайту.
Мешканці будинку за адресою:
вул. Л. Ратушної, 77
вул. Князів Коріатовичів, 28
вул. Пирогова, 146
долучились до оплати on-line без комісії!
 
Як правильно заповнити та подати документи для призначення житлової субсидії

Як правильно заповнити та подати документи для призначення житлової субсидії

Постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2015 року №106 «Про удосконалення порядку надання житлових субсидій» передбачено новий спрощений порядок надання житлових субсидій.

 

Точні показники і ніяких переплат!

Зважаючи на велику кількість звернень щодо невідповідності нарахувань реальним показникам лічильників, Центр муніципальних систем управління спільно з www.pay.vn.ua впроваджує збір показників індивідуальних лічильників.

На сайті працює новий сервіс, який дозволить Вам подавати показники індивідуальних приладів обліку (вода, газ, електроенергія). Показники в подальшому будуть використані комунальними підприємствами для виконання нарахувань за поточний місяць або контролю за використанням послуги.

Для забезпечення точності нарахувань, поточні показники лічильників подаються в останні 5 днів звітного місяця, використовуючи такі сервіси:

 • на нашому сайті в особистому кабінеті;
 • зателефонувавши оператору (0432) 65-11-11;
 • телефоном у тональному режимі (0432) 50-01-60;
 • при оплаті в касах або платіжних терміналах.

За словами експертів, ця послуга дасть людям ряд переваг: за допомогою цього сервісу Ви зможете контролювати свої нарахування; подання показників займе у Вас декілька хвилин, а натомість позбавить від подальших непорозумінь. Для відповідності нарахувань показникам споживання, бажано подавати показники лічильників в кінці кожного місяця (з 25 до 18:00 останнього дня місяця).

Прес-служба ЦМСУ

Прийом громадян з питань надання послуг
з холодного та гарячого водопостачання, водовідведення, опалення, утримання будинків та вивезення ТПВ проводиться в центрах обслуговування згідно графіку ...

Новини

 • 24.01.2017

  Зубко: Створення Фонду енергоефективності дає шанс Україні здобути енергонезалежність

  Створення Фонду енергоефективності дає шанс вперше стати енергонезалежною державою. Це той інструмент, який дасть можливість системно підійти до термомодернізації всієї України.

  Про це заявив в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на ТК ZIK Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, про це повідомляє прес-служба Мінрегіону.

  «Фонд енергоефективності ...

 • 23.01.2017

  Через неякісну теплосистему втрачається близько 60% палива

  Для повноцінного опалення домівок українцям повністю вистачить вісім мільярдів кубометрів газу на рік, але через неякісну теплосистему втрачається близько 60 % палива.

  Про це віце-прем’єр-міністр України, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

  Зокрема, з 18,6 мільярда кубометрів газу, що постачається на потреби житлово-комунальних господарств, 2,4 втрачають у системі ...

 • 20.01.2017

  У 2016 місцева влада надала населенню та ОСББ у 3,2 рази більше фінансової допомоги на утеплення житла, ніж у 2015

  У 2016 році місцева влада надала населенню та ОСББ у 3,2 рази більше додаткової фінансової допомоги на утеплення житла в порівнянні з 2015 роком.

  Про це заявив Голова Держенергоефективності , передає прес-служба Агентства.

  Завдяки ініційованій ще у 2015 році тісній співпраці Держенергоефективності та місцевої влади, активній двосторонній взаємодії, постійному діалогу та консультаціям, ...

 • 19.01.2017

  Роз'яснення: «Сім'я, яка зекономила субсидію, має право не платити обов'язковий платіж»

  Якщо сума зекономлених субсидій за комунальну послугу більша, ніж обов’язковий щомісячний платіж, і в платіжці відображено «до сплати: 0», то субсидіанти, а це в основному ті, які ведуть економне енергоспоживання, мають право не сплачувати додаткові кошти за спожиті газ, тепло, електроенергію чи воду, повідомляє ...
 • 18.01.2017

  В 2017 році було залучено вже понад 400 тис грн на утеплення будинків

  3 по 6 січня 2017 року, ще 5 ОСББ стали учасниками програми «теплих» кредитів, залучивши 416 тис. грн на утеплення квартир в багатоповерхівках.

  Про це повідомили у прес-службі Держенергоефективності.

   з 3 по 6 січня 2017 року, ще 5 ОСББ стали учасниками програми «теплих» кредитів, залучивши 416 тис. грн на придбання різних матеріалів ...

 • 17.01.2017

  Споживачі мають змогу отримати компенсацію за неякісні послуги з електропостачання

  З 12 січня споживачі мають можливість отримувати компенсацію за неякісні послуги з електропостачання. Цього дня набув чинності Порядок забезпечення стандартів якості послуг з електропостачання, затверджений постановою НКРЕКП від 18.10.2016 № 1841, яка офіційно опублікована в газеті «Урядовий кур’єр» за № 5.
 • 16.01.2017

  Вінницькі ЖЕКи для посипання прибудинкових територій тестують механічні пристрої

  Цієї зими для посипання дворів міста сумішшю з піску та солі у вінницькі ЖЕКи почали використовувати нові механічні розподілювачі. Вони дозволили полегшили роботу двірникам, пришвидшити обробку проходів протиожеледними засобами, зробити процес більш якісним та економним в плані використання суміші.

  Для посипання взимку прибудинкових територій протиожедною сумішшю було закуплено 1200 тон відсіву та 120 тон ...

 • 13.01.2017

  Для будинків без лічильників зменшили плату за опалення: вінничанам перерахують спожите тепло за новим тарифом

  Наприкінці минулого року набрала чинності постанова Кабінету міністрів, що врегульовує нарахування плати за теплопостачання у будинках, необладнаних лічильником. У Вінниці таких – 20% (близько 300). Тепер люди не переплачуватимуть за спожите тепло. Вартість опалення одного квадратного метра стане меншою. Новий тариф формується на основі показників домогосподарств, які мають загальнобудинковий лічильник.

  Про це розповіла ...

 • 12.01.2017

  За перший тиждень 2017р вже 5 ОСББ стали учасниками програми “теплих” кредитів

  З 3 по 6 січня 2017 року, ще 5 ОСББ стали учасниками програми “теплих” кредитів, залучивши 416 тис. грн на утеплення квартир в багатоповерхівках, про це повідомили у прес-службі Держенергоефективності.
   
 • 11.01.2017

  Як зміняться субсидії в 2017-у

  Цього року на субсидії виділили рекордну суму – 51 мільярд гривень. В уряді активно обговорюють можливість запровадження монетизації – платити субсидію грошима. Крім того, в цьому році субсидіантів чекає ще одне нововведення – нормативи споживання, на які нараховується "комунальна знижка", планують переглянути.

  Як повідомляє джерело "Сегодня.иа" у Кабінеті міністрів, нормативи споживання планують ...

Зворотній зв'язок: